Ahşap Fuar Standı

  • Tamamen ihtiyaçlarınza yönelik özgün tasarım

  • Kusursuz malzeme kalitesi

  • Etkileyici geri dönüşler

Diolase

Ahşap (Özel Tasarım) Fuar Standı Nedir ?

Ahşap (Özel) standlar, kaliteli şık ve özgün yapılarıyla sizi rakiplerinizden bir adım öne geçiriyor. Ahşap standlar iç mimarlarımızn müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırladığı eşsiz tasarımların, ahşap, çelik, cam gibi ürünler kullanılarak inşa edildiği yapılardır.

Ahşap tasarım standlar Sektörlerinde öncü firmaların tercih  kalite ve şıklıktan taviz vermeyen müşterilerimizin ilk tercihi olmaktadır.

Ahşap standlarda zemin yükseltmeleri yapılarak, standın tabanı parke, laminant gibi ürünlerle döşeniyor. Standın büyüklüğüne göre, gerektiğinde stand demir bir iskeletin üzerinden inşa ediliyor. Özellikle iki katlı yapılan standlarda kullandığımız bu yöntem standın şıklığına ciddi bir dayanıklılık katıyor.

Kullandığımız yüksek kaliteli ışıklar, dijital baskılar, led televizyonlar ve daha birçok aksesuar standın şıklığını tamamlayan unsurlar oluyor.

Blu Group 3

Ahşap Fuar Standının Avantajları

Ahşap fuar standları tasarım açısından sınırsız esnekliğe sahiptir. Yapılan özel tasarımlarla markanız tam anlamıyla yansıtılabilmekte. Ahşap fuar standlarında kullanılan malzemeler tasarıma özel olarak kesildiği için kullanılan malzemenin çoğunluğu sıfırdır.
Özel tasarım standlarda kullanılan materyaller tasarımlarınızı sınırlamaz. Temel statik kuralları göz önünde bulundurularak hayal ettiğiniz her büyüklükte ve şekilde standlar yapılabilir.Özel tasarım fuar standı firmanızın kurumsal kimliğini %100 yansıtabilir. Tercihinize göre demir, alçıpan suntalam ham ağaç vb ürünlerle inşa edilebilir.
Özel tasarım fuar standları her ne kadar maaliyetli olsa da gerek kurumsal ihtiyaçlara cevap vermesi gerekse tasarım açısından en çok tercih edilen stand türüdür.