Benzersiz Tasarımlar

Ahşap fuar standı genel itibarıyla müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, kurumsal kimliklerine uygun bir şekilde sunta ve mdf gibi malzemelerle yapılan stand türleridir.

Boyalı Ahşap Fuar Standı

Boyalı ahşap standlar, çoğunlukla ham suntadan yapılırlar. Ham Suntadan yapılan bu standlarda plakaların birleşim yerlerinde oluşan derzleri ve yüzeylerdeki girintileri gidermek için alçı ve zompara uygulaması yapıldıktan sonra boyanır. Özellikle uzun duvarların ve ve kavisli hatların olduğu tasarımların uygulaması boyalı ahşap stand olarak yapılır

Sutamlam Ahşap Standı

Suntalam standlar çeşitli desenlere sahip suntalam malzemeden yapılır. Bu tür standlarda kavisli tasarımlar çoğunlukla yapılamaz ancak gelişen sunta- MDF sektörünün sunduğu, ahşap, Kumaş, Taş gibi geniş desen yelpazesi sayesinde oldukça şık tasarımlar yapılabilmektedir. Suntalam fuar standlarının ahşap işçiliği mükemmel şekilde yapılarak uygulaması yapılmalıdır. yoksa Kırılan çizilen bir parçanın onarımı mümkün değildir.

Lake Boyalı Ahşap Fuar Standı

Bu tür uygulama genel olarak havalimanları ve AVM'lerdeuzun süre kullanılan standlarda yapılır. Büyük metre karelerde bu tür bir stand yaptırmak oldukça maaliyetli ve zordur fakat büyük bir standda özellikle lake boyalı teşhir üniteleri bankolar yapılabilir ve bu türürünler standa daha lüks bir hava katmaktadır. Bu standlar ham MDF'den yapıldıktan sonra macun, zımpara ve astar uygulamasından kompresöre boyanır boyandıktan sonra üzerine tercihe göre mat veya parlak vernik ugulaması yapılmaktadır.

Caner Ahşap Fuar Standı

Ahşap Fuar Standı

SSS

Bazı Sorularınızın Cevapları

Ahşap fuar standı neden tercih edilmelidir?

Ahşap fuar standları estetik açıdan çekici olmalarının yanı sıra, doğal ve sürdürülebilir bir malzeme olmalarıyla da dikkat çeker. Ahşap fuar standlarında sonsuz renk çeşitlililiği ve tasarım esnekliği sayesinde kurumsal kimliğinizi tam olarak yansıtır. Bu çoğu kurumsal firma ahşap fuar standını tercih etmektedir.

Ahşap fuar standı maliyetleri nasıl belirlenir?

Ahşap fuar standı maliyetleri, kullanılan malzeme, tasarım karmaşıklığı, ve işçilik detaylarının yoğunluğuna göre belirlenir

Ahşap fuar standı fuar sonrasında daha başka fuarlarda kullanmak üzere alabiliri miyiz?

Bu sorununun cevabı standa ve yapılan sözleşmeye göre değişkenlik göstermektedir. Sıkça aynı ölçülerde standlarla fuarlara katılan firmalar çok kurulumlu ahşap standlar yaptırmaktadır. Ancak unutulmamamlıdır ki; Bu tür standlar ilk tasarım aşamasında da demonte olmaya elverişli bir şekilde dizayn edilmelidir.

Çok kurlumlu ahşap stand yaptırmalı mıyım?

Yılda birden fazla kez aynı metrekarelerde fuara katılmayan müşterilerimize çok kurulum stand yaptırmalarını önermiyoruz. Yılda birden fazla kez fuara katılmıyorsanız veya çok yüksek bütçeli bir ahşap Standın söküm, depolama ve yeniden revize etme maaliyetleri çoğu kez Fuar standının yeniden yapım maliyetini aşmaktadır.

Fuar bitiminde ahşap standlar ne yapılıyor.

Fuar bitiminde ahşap standlarının elektrik ve aydınlatma elemanlarını, mobilya ve parke gibi demirbaş mahiyetindeki alıyoruz. Bu ürünler kiralıktır. Standın ahşap aksamını çoğunlukla sökümden sonra stand alanın temizlenmesi karşılığında koltuk, sandalye yatak bazası üreten üreticilere fuar alanının temizleme karşılığında veriyoruz. Doğaya ve ülkemize olan sorumluluğumuzun bilinciyle bu malzemeleri yeniden kullanımını teşvik ederek yeni bir ekonomik değer haline getiriyoruz. Bu sayede ayrıca her seferde müşterilerimize yeni ahşap malzemeyle stand yapıyoruz.

Biz Pianta Koltuk olarak Lima Fuar’la ilk defa çalışmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Gerek anlaşma sırasında gerek fuar standının projelendirmesi aşamasında kendilerini baya yorduk. Ama istediğimiz neticeyi de elimize aldığımız için memnunuz. Sonuçta söz verilen teslim süresi içerisinde bütün ihtiyaçlar karşılandı. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşatmadılar. Bize sorunsuz bir fuar yaşattıkları için kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz.

M. Aydoğdu

Pianta Koltuk
Lima Fuar’la standın satışından fuar sonrasına kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Stand beklentilerimizi tam olarak karşılad, fiyat ve kalite orantılıydı. Standımızdaki yoğunluk nedeniyle yaşanan sandalye eksikliğimiz kısa zamanda Lima Fuar tarafından çözüldü. Lima Fuar’la ileriki dönemlerde de çalışmak isteriz ve tanıdığımız şirket ve kişilere önerebiliriz.

S. M. Dimli

Çiçek Bir
Lima Fuar gerek hizmet gerekse kalite olarak bizi oldukça memnun etti. Uygun fiyata, kaliteli bir hizmet ve stant sundular. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Tüm firmalara tavsiye ederiz.

Can C. Erol

Paykoç